LED osvetlenie

LED osvetlenie     


    Nepáči sa Vám platiť vysoké účty za elektrinu? Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti osvetlenia, za použití tých najkvalitnejších komponentov, ktoré sú momentálne na trhu k dispozícii.

Osvetlujeme:   • priemyselné haly a areály   • mestá a obce   • školy a verejné budovy   • športové haly a areály   • kancelárie a bytové priestory

Ukážka našich realizácií

      Ak ste doteraz nevenovali pozornosť možným úsporám pri výmene konvenčného osvetlenia za LED technológiu, verte, že budete veľmi milo prekvapený, koľko môžete ročne ušporiť.

     Nechceme Vám iba predať produkt, záleží nám na tom, aby Vám dlhodobo dobre slúžil a aby spĺňal vysoko kladené nároky na technické parametre a hygienické normy, ( IP-index odolnosti voči prostrediu do ktorého je svíetidlo umiestnené, uhol vyžarovania svetelného toku, teplotu chromatickosti, index podania farieb, energetickú náročnosť a ďalšie). Pritom diametrálne znížite výdaje za energiu využitú na osvetlenie a zároveň chránite zdravie svoje aj Vašich zamestnancov.

   

     Navštívime Vás, zistíme momentálny stav osvetlenia, zameriame priestory a na základe získaných informácii vypracujeme projekt. Mimo iné sa v ňom dozviete, ktorý typ svietidiel je do Vášho pracovného prostredia najvhodnejší, čiastku ktorú ročne ušporíte a dobu návratnosti investície. Ako bonus dostanete päť ročnú záručnú lehotu potvrdenú priamo od výrobcu. K montáži osvetlenia môžete využiť našich služieb, alebo si ju zrealizujete sami.

     Neváhajte nás kontaktovať radi Vám poradíme.

.