LED osvetlenie

... so slnkom ušetríte peniaze aj životné prostredie...

+421 944 186 038

info@fv-ledsystem.com

LED OSVETLENIE

 

Nepáči sa Vám platiť vysoké účty za elektrinu? Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti osvetlenia pomocou úsporných LED svietidiel českého výrobcu firmy MODUS, ktorá je vzhľadom k použitým materiálom a komponentom zárukou vysokej kvality a dlhej životnosti všetkých typov svietidiel.

Osvetlujeme:

• priemyselné haly a areály

• mestá a obce

• školy a verejné budovy

• športové haly a areály

• kancelárie a bytové priestory

Ukážka našich realizácií

Ak ste doteraz nevenovali pozornosť možným úsporám pri výmene konvenčného osvetlenia za LED technológiu, verte, že budete veľmi milo prekvapený, koľko môžete ročne ušporiť.

Nechceme Vám iba predať produkt, záleží nám na tom, aby Vám dlhodobo dobre slúžil a aby spĺňal vysoko kladené nároky na technické parametre a hygienické normy, ( IP-index odolnosti voči prostrediu do ktorého je svíetidlo umiestnené, uhol vyžarovania svetelného toku, teplotu chromatickosti, index podania farieb, energetickú náročnosť a ďalšie). Pritom diametrálne znížite výdaje za energiu využitú na osvetlenie a zároveň chránite zdravie svoje aj Vašich zamestnancov.

Navštívime Vás, zistíme momentálny stav osvetlenia, zameriame priestory a na základe získaných informácii vypracujeme projekt. Mimo iné sa v ňom dozviete, ktorý typ svietidiel je do Vášho pracovného prostredia najvhodnejší, čiastku ktorú ročne ušporíte a dobu návratnosti investície. Ako bonus dostanete päť ročnú záručnú lehotu potvrdenú priamo od výrobcu. K montáži osvetlenia môžete využiť našich služieb, alebo si ju zrealizujete sami.

Neváhajte nás kontaktovať radi Vám poradíme.

.

Priemyselné svietidla

Svietidla do škôl, verejných budov a kancelárií

Svietidla do športových areálov a na parkoviska

Vonkajšie svietidla

Partnerské spoločnosti

Call: +421 944 186 038

Email: info@fv-ledsystem.com

Copyright - 2015 FV-LED system Webhosting - One.com